Wychowujemy, wspomagamy i uczymy
przyszłe pokolenia

O Przedszkolu

Nasze przedszkole znajduje się w okolicy Starego Miasta, w budynku mieszkalnym przy ulicy Franciszkańskiej 7.
Przedszkole jest 4 -oddziałowe. Uczęszcza do niego 100 dzieci. Do realizacji zadań statutowych  posiadamy: 2 sale dla dzieci starszych na I piętrze, 2 sale dla dzieci młodszych na parterze, salę rekreacyjną i pokoje specjalistów. Bezpośrednio do przedszkola przylega duży ogród z bogatą roślinnością- znajdują się w nim różnorodne drzewa, na których są budki lęgowe dla ptaków a także wiele gatunków krzewów i kwiatów. Jest tu także miejsce do sadzenia przez dzieci roślin: kwiatów, warzyw i ziół. Atrakcja dla dzieci jest oczko wodne z fontanną i rybkami.Na terenie ogrodu znajdują się 3 piaskownice i nowoczesny kompleks zabawowy.