Wychowujemy, wspomagamy i uczymy
przyszłe pokolenia

AKTUALNE INFORMACJE

Szanowni Rodzice !

Sytuacja, w której obecnie się znajdujemy jest szczególna i trudna do przewidzenia. Wszystkie plany i zamierzenia wymagają modyfikacji-również te, związane z edukacją przedszkolną. Nauka na odległość staje się faktem i wyzwaniem dla nas wszystkich.
Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę, kontakty z nauczycielkami oraz informacje zwrotne o tym, jak radzą sobie dzieci w tej rzeczywistości. Zdaję sobie sprawę z tego, ile trudu wkładają Państwo  w wychowanie i edukację swoich dzieci, szczególnie teraz, gdy wielu z Was wykonuje swoją pracę również zdalnie.
Nauczyciele i specjaliści pracują.  Wspólnymi siłami realizujemy Mini- projekty. Efekty działań dzieci  znajdują się w naszej Galerii. Obecna sytuacja wymusiła  edukację w warunkach domowych. Pamiętajmy, że dziecko ma prawo być zmęczone, zaniepokojone, zniecierpliwione itp.  Państwa dziecko świetnie rozwija się , nawet wtedy, gdy buduje z klocków, rozmawia z Wami, słucha opowiadań, śpiewa, ćwiczy, pomaga w czynnościach domowych, rysuje, gra w gry, uczy się samodzielności. Warto te chwile wykorzystać na dobry kontakt z dzieckiem. Ten trudny okres minie, dbajmy o te dobre wspomnienia wspólnego bycia ze sobą 🙂
W razie potrzeby – konsultacji z nauczycielami i specjalistami przedstawiam poniżej grafik. Ja również jestem do Państwa dyspozycji, proszę o kontakt telefoniczny: 22 8313705 lub mailowy: kwojnarowicz@edu.um.warszawa.pl

Życzę zdrowia.
Wszystko będzie dobrze 🙂
Dyrektor
Katarzyna Wojnarowicz

Harmonogram kontaktów:

  • oddział I– wtorek i czwartek, od 10:00- 12:00, mail: joannakeska@o2.pl
  • oddział II– codziennie od 11:00 do 12:00, mail: paula_kar@o2.pl lub KasiaB.n.p@wp.pl
  • oddział III– codziennie, od 8:30 do 9:30, mail: a_b2@wp.pl, od 10:00 do 12:00, mail: e.czap33@wp.pl
  • oddział IV– codziennie, od 8:00 do 10:00, mail: annl8@op.pl
  • terapeuta SI– wtorek, od 10: do 14:, nr tel: 22 831 37 05
  • psycholog– środa, od 12:00 do 16:00, mail: kakwiatek@o2.pl
  • logopeda– poniedziałek, od 9:00 do 12:00, mail: awojewoda@wp.pl