Wychowujemy, wspomagamy i uczymy
przyszłe pokolenia

AKCJA CHARYTATYWNA

Akcja „Pola Nadziei”

Nasze przedszkole po raz kolejny przystępuje do akcji charytatywnej „Pola Nadziei”. Kampania ta ma przypominać o osobach nieuleczalnie chorych, potrzebie towarzyszenia im w trudnych chwilach, wspieraniu ich bliskich oraz zdobywaniu środków na pomoc pacjentom Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa.

Zapraszamy 25 października do wzięcia udziału w wyżej wymienionej akcji polegającej na zakupie cebulek żonkili. W tym dniu od godz. 15.00 będzie można kupić cebulkę za dobrowolną kwotę i z pomocą Pana Wojtka posadzić ją w naszym ogródku.
Na wiosnę posadzone żonkile utworzą „Pole Nadziei”- pamiątkę naszej jesiennej akcji.
Jeśli nie dopiszę nam pogoda, sadzenie przełożymy na inny termin – cebulki posadzą dzieci z nauczycielkami.

Zebrana kwota zostanie w całości przekazana na rzecz Hospicjum św. Krzysztofa.

Serdecznie zapraszamy do akcji!!!